Střední školy

Přihláška pro střední školy

Průvodní dopis a podmínky přihlášení

*Předáním (odesláním) osobních údajů poskytuji spolku Spolek pro pořádání soutěže Oděv a textil, Liberec (dále jen „spolek“) souhlas se zpracováním osobních údajů dle Obecného nařízení na ochranu osobních údajů, které jsem vyplnil(a) ve formuláři či jinak předal(a) spolku pro účely použití v rámci soutěže Oděv a textil, Liberec (dále jen „soutěž“), není-li uvedeno jinak. Zároveň prohlašuji, že s tímto byli seznámeni i výše uvedení autoři a souhlasí se zpracováním svých osobních údajů.
Údaje jsou zpravidla zpracovány k účelům spojeným s provozem soutěže, tedy zanášení do interních databází spolku z důvodu organizace soutěže. Údaje nejsou v žádném případě poskytovány třetím osobám (s výjimkou jmen autorů, viz dále), ať už za úplatu, či bez ní. Všechny zpracované údaje jsou uloženy na zabezpečeném internetovém úložišti, v zaheslovaných počítačích a fyzicky v uzamykatelné schráně.
V případě potřeby přístupu k zadaným osobním údajům, příp. potřeby jejich výmazu či zapomenutí, kontaktujte spolek na e-mailové adrese odevatextil@gmail.com, nebo zcela výjimečně pište na adresu sídla spolku: Javorová 710/22, Liberec XIV-Ruprechtice, 460 14 Liberec.
Pokud se kolekce přihlášená ve formuláři výše (dále jen „kolekce“) umístí v jedné z kategorií soutěže na 1., 2. nebo 3. místě (příp. bude kolekce oceněna speciální cenou), budou řečena jména autorů a název školy během vyhlášení výsledků moderátorem soutěže na soutěžním dni, který se v případě 5. ročníku soutěže uskuteční 18. 9. 2018.
Údaje o jménech autorů všech kolekcí a názvu školy budou zpracovávány nadále po dobu max. 365 dní od data konání soutěžního dne, tedy 18. 9. 2018. Tyto údaje budou zaneseny do výsledkové listiny, která bude rozeslána všem odpovědným pedagogům, resp. autorům a umístěna na web http://www.odevatextil-liberec.cz a do příslušné ročenky.

 

Nadace Preciosa

Téma: Hravá dokonalost

Světově uznávaná sklářská firma PRECIOSA přes svoji nadaci podporuje mladé talenty, designatéry a zajímavé projekty související s křišťálovými produkty.

V rámci 25. výročí vzniku Nadace Preciosa vyhlašujeme kategorii „Nadace Preciosa“ na téma Hravá dokonalost.

PŘIHLÁŠOVÁNÍ DO KATEGORIE NADACE PRECIOSA UKONČENO

Přihlášeným školám budou v nejbližší době zaslány komponenty pro tvorbu modelů. Od 12. 2. do 31. 5. 2018 bude umožněno zasílání plnohodnotných přihlášek.


Ostatní kategorie

Anketa pro výběr ostatních kategorií ukončena

Vyhlášená anketa na výběr soutěžních kategorií ukončena. Z deseti nabízených kategorií byly vybrány tři s nejvíce hlasy, které se stanou soutěžními. Bylo možno hlasovat pro tři kategorie do 8. 2. 2018.

Od 12. 2. do 31. 5. 2018 bude probíhat přihlašování do těchto kategorií.

Kategorie v 5. ročníku soutěže - výsledky ankety

Z každého PC lze hlasovat pouze jednou

  • Sen (20%, 59 Hlasy)
  • Člověk jako součást přírody (18%, 53 Hlasy)
  • Ne, nejsem štíhlá (17%, 50 Hlasy)
  • Pohádka - inspirace pohádkovými příběhy (14%, 43 Hlasy)
  • Elegance dámy - móda vysoké společnosti (9%, 28 Hlasy)
  • Technická textilie v oděvu (6%, 18 Hlasy)
  • Stereometrie (6%, 17 Hlasy)
  • Nezapomenutelné léto (4%, 13 Hlasy)
  • Když světem kráčím,... (4%, 12 Hlasy)
  • Vítězství demokracie - 100 let od vzniku samostatné Československé republiky a od konce 1. světové války (1%, 4 Hlasy)

Počet hlasujících: 134

Nahrávání ... Nahrávání ...soutez_2017

fb_icon_325x325


© Spolek pro pořádání soutěže Oděv a textil, Liberec 2016–2019